O společnosti

Představujeme se Vám jako stavební společnost, která byla založena v roce 1991 se sídlem v Brně. Společnost zajišťuje poskytování komplexních služeb v oblasti staveb "na klíč" s působností po celém území ČR.

Díky svým zkušenostem ve stavební činnosti se zaměřujeme na dodávky novostaveb a rekonstrukcí z kompletního spektra staveb pozemního stavitelství.

Společnost FRAMA, spol. s r.o. se věnuje i vlastním developerským projektům, které se zaměřují především na výstavbu bytů.

Dosahováním špičkové kvality při realizaci všech stavebních prací, dodržováním pravidel při nakládání s odpady a dodržováním bezpečnosti práce jsme již po několikáté obhájili mezinárodní certifikáty ČSN EN ISO 9001, 14001 a 45001. Společnost má zavedeny a udržovány systémy jakosti a tyto certifikáty dokladují důsledný přístup přípravě a provádění stavebních a technologických prací.

Odborná způsobilost pracovníků a technologie našich prací Vám zajistí dokonalé provedení zakázky. Jsme schopni přizpůsobit se i Vašim nejnáročnějším požadavkům.

Věříme, že program naší firmy plně uspokojí Vaše požadavky.

Společnost FRAMA, spol. s r.o. se těší na spolupráci.

Martin Janošek
jednatel společnosti

541 247 194-6